Nový Zéland 9. den – Hastings

Takhle dobře jsem se dlouho nevyspal. Na stole už mě čeká snídaně, babička rozložila na stůl snad celej obsah špajzu :)
Po snídani odchází babička do místní nemocnice, kde má dobrovolnickou službu. Já se mezitím vracím na svojí oblíbenou lavičku v centru, chytám wifi, finishuju blog a hledám práci na internetu.
Ta lavička je snad kouzelná :) Dneska si ke mě přisedli pro změnu dva češi, mladej pár, prej jsou na Zélandě už dva měsíce, tak vyměňujem informace.
Odpoledne se vracím domů k babičce. Tajně jsem doufal, že po včerejšku už nebude tak upovídaná, ale spletl jsem se. Pořád o něčem mluví, něco vypráví a rozebírá. Mluví od nějákých čtyř odpoledne kdy jsem přišel domu, až do devíti večer nonstop. Probrali jsme snad uplně všechno, její rodinu, hitorii Novýho Zélandu, jeho geografii, politiku, anglickou monarchii, první i druhou světovou válku (snažil jsem se vysvětlit jak jsme přišli o Prusko), dozvěděl jsem se všechno o místních sopkách a zemětřeseních a jsem si docela jistej, že mi vyprávěla i o většině měst co jsou na Zélandě. Bohužel si většinu těch informací nepamatuju. Bolí mě z toho hlava :) Jdu spát.

Tahle babička se pořád směje

Tahle babička se pořád směje

Má domeček v jedný z nejhezčích částí Hastings

Má domeček v jedný z nejhezčích částí Hastings

Posted in Nový Zéland by Luigy at Listopad 20th, 2013.
Tags:

One Response to “Nový Zéland 9. den – Hastings”

  1. Honza napsal:

    Tak to je luxusní! :D Lepšího průvodce sis snad nemohl přát! :)

Leave a Reply

*