Nový Zéland 7.9.2014 – Paragliding

Queenstown je hlavní město adrenalinu. Najdete tu 3 místa kde si můžete skočit bungee, dál můžete skočit s padákem, obří houpačku, několik různejch míst na paragliding, rychlý čluny na jezeře nebo řece, nebo si můžete půjčit čtyřkolky a vydat se do kopců, jsou tu dva lyžařský areály a spoustu dalších aktivit.
Zrovna nedávno mě Darren vzal na světově známej Shotover Jet – to jsou rychlý čluny na řece, který jezděj ve vysoký rychlosti úzkejma kaňonama a vyhejbaj se skalám často ve vzdálenosti jen pár centimetrů. Jízda to byla úžasná, podívejte se schválně na jejich prezentační video.
http://youtu.be/QjmZ2cs8nCU
No a tenhle víkend jsme se vydali na paragliding. Darrenovi přijeli na návštěvu rodiče, Peter a Margaret který jsem potkal při svym cestování a díky kterejm jsem se vlastně seznámil s Darrenem viz http://www.uzasnej.cz/novy-zeland-42-den-vzhuru-na-sever/ a kterejm jsem vařil svíčkovou http://www.uzasnej.cz/novy-zeland-5-1-2014-jak-jsem-delal-svickovou/.
Vyšlo to zrovna, že v neděli byl Fathers Day (den otců) a tak Darren vzal i svýho sedmdesátiletýho tátu a všichni tři jsme si parádně zaplachtili nad Queenstownem. Mrkněte na video ;)

Večer mě pozval Darren k nim domů na večeři. Mám jejich rodinu opravdu rád. Jestli mi něco bude po odjezdu z Queenstownu chybět, bude to právě Darren a jeho rodina.

Společná večeře s Darrenovou rodinou

Společná večeře s Darrenovou rodinou

Posted in Nový Zéland by Luigy at Září 11th, 2014.
Tags: , ,

Leave a Reply

*