Nový Zéland 3. den – Vyrážím na cestu

Ráno přebalim svoje věci, beru jen batoh, kufr tady nechávám, společně se všema věcma, co nepotřebuju. Při vážení batohu mi váha ukázala 14 kg. Nejtěžší z toho je elektronika. Zrcadlovka, notebook, ipad, nabíječky.. ale jsou to věci bez kterejch se neobejdu. Oblečení mám jen minimum.
Vyrážim z domu svojí příbuzné – Táňi a autobusem jedu na ferry. Ta mě vezme z ostrova Waiheke zpátky do Aucklandu, kde nastupuju do autobusu, směr Tauranga. Cesta trvá asi tři a půl hodiny. Sednul jsem si vedle fajn slečny, se kterou jsem se zapovídal. Je původem američanka ale bydlí už asi 10 let na Zélandě. Tak vyzvídám informace.
Po příjezdu do Taurangy jsem docela lehce našel svoje ubytování. Bohužel zjišťuju, že to je nejhorší díra v jaký jsem kdy bydlel. Moji spolubydlící, 3 němci jsou prasata. Náš pokoj, ale i celá ubytovna smrdí, je tu nepořádek, lidi tu jsou buď potetovaný, holohlavý, nebo dredatý.
Vydávám se do nedalekého backpackers, kde jsem předtím nesehnal rezervaci, protože měli plno. Recepční naštěstí má volnou postel na další den, takže musim vydržet jen jednu noc v tom svinčíku.
Aspoň že tam maj wifi přímo na pokoji, i když omezenou – 50MB na den. Snad zítra bude líp…

Této ubytovně se doporučuju vyhnout

Této ubytovně se doporučuju vyhnout

Posted in Nový Zéland by Luigy at Listopad 14th, 2013.
Tags:

Leave a Reply

*