Nový Zéland – 22-28. den – Pracovní týden

Asi se divíte, proč jsem tak dlouho nic novýho nenapsal. Je to proto, že nemám čas, náladu ani energii. Každý den vstáváme v 5 ráno, v 6 začínáme trhat jablka a v 5 večer končíme. 11 hodin práce každej den a to od pondělí až do soboty, takže jedinej volnej den je neděle. To je taky důvod, proč píšu právě dneska. Odpočívám po těch náročnejch 6ti dnech, bolí mě záda z toho jak pořád lezeme po žebříku a celý situaci vůbec nepomáhá ani moje alergie. Snad nemusim zmiňovat, že celou tu dobu při práci jsme vystaveni na nemilost přírody, která se nám někdy postará o horký letní dny, jindy zase o déšť. Věděl jsem, že práce v sadech bude drsná a nějak takhle jsem si to vlastně představoval, ale těch 11 hodin denně je vážně moc. Poslední 2 noci už ani nespim v posteli, kvůli zádům spím na tvrdý zemi, takže po ránu je alspoň ta bolest zad pryč.
Taky mi odešli moje jediný boty. Představte si, po 3 letech, po tom co jsem s nima vyšel několik vrcholů v Americe, sestoupil na dno Grand Canyonu, prošel Údolí Smrti, prošel Alpy, Tatry, navštívil jsem v nich celkem 12 států! Tady se rozpadli po 4 dnech v práci.
Abych ale nepsal jen o negativních věcech – je neděle, je hezky a odpočívám. Těšim se že za tu práci dostanu slušně zaplaceno a budu moct celej leden cestovat. Vlastně v tý práci stačí vydržet další dva týdny a pak na Vánoce pojedu na sever za Jirkou a Lyndsy (to jsou ti dva ce mě původně přivedli na myšlenku jet na Zéland). Takže se těším, že bude líp, stačí jen vydržet…

Apple manager :)

Apple manager :)

Celá naše parta, 6 Francouzů, 3 Češi a 4 Samoici

Celá naše parta, 6 Francouzů, 3 Češi a 4 Samoici

Nejen jablka rostou na stromě :)

Nejen jablka rostou na stromě :)

Posted in Nový Zéland by Luigy at Prosinec 10th, 2013.
Tags:

Leave a Reply

*