Nový Zéland 14. den – Letní tábor

Dneska jsme měli na oběd návštěvu, další babičku. Příjemná paní z Anglie, milá a sečtělá.
Po obědě jsem si sbalil bágl a přesunul se do Eco Lodge. Ubytovali mě v „budově“, kde je dalších 5 čechů. Je to vlastně chatka s velkou garáží, ve který jsou postavený příčky a sociální zařízení a uprostřed tý garáže kde bydlíme je fotbálek, kterej slouží zároveň jako jídelní stůl. Bydlí tu s náma ještě 4 francouzi, 2 němci a 2 z Čile. Druhá budova je plná němců a pár lidí bydlí ještě ve stanech a v další chatce.
Líbí se mi zdejší kolektiv, přátelstější než jinde, nejsou tu uzavřený skupiny, jako v ostatních backpackerech. Naopak po večerech se tu vesele diskutuje napříč národnostma :) Od čechů jsem hned dostal na uvítanou pivko :)
Mezi řečí jsem se zmínil o svym budoucim zaměstnavateli a že se mi neozývá. K mýmu velkýmu překvapení se dozvídám, že ho tu spousta lidí zná. Je to místní podvodník. Jeho jméno neni Lada, ale Láďa a je to čech. Volám mu, nebere to, píše že mám přijít zítra na desátou. Nevím, jestli mu mám věřit. Ti dva češi, co jsem je potkal 10. den pro něj pracujou, a přestože si u něj moc nevydělaj, je prej fajn. John (velitel našeho letního tábora) mě ujišťuje, že když pro něj budu pracovat, nevyhnu se problémům.
Tak vám nevím, jsem s tou prací zase na začátku…

Druhá budova, ve který bydlej převážně nemci

Druhá budova, ve který bydlej převážně nemci

Kancelář vedoucího tábora

Kancelář vedoucího tábora

Tady bydlíme my, češi :)

Tady bydlíme my, češi :)

Pokud si chcete zahrát, musíte nejdřív setřít dropky a pomazánkový máslo který je obvykle všude po skle :)

Pokud si chcete zahrát, musíte nejdřív setřít dropky a pomazánkový máslo který je obvykle všude po skle :)

Posted in Nový Zéland by Luigy at Listopad 25th, 2013.
Tags:

2 Responses to “Nový Zéland 14. den – Letní tábor”

  1. Honza napsal:

    Místní podvodník a je to Čech. No to mi po*er holá záda. :(
    Jinak mě ale napadá, jestli Ti to třeba neříkají kvůli toho, že jsi pro ně pracovní konkurence…

    • Luigy napsal:

      Tak tady je těch „pochybnejch“ zaměstnavatelů mraky. Většinou zaměstnávaj na kontrakt (platěj za počet stromů) a slibujou ti obrovský výdělky, když budeš rychle makat. Ale pak pochopíš, že se to tempo nedá udržet a lepší je pracovat s hodinovou sazbou kde se nemusíš stresovat.

Leave a Reply

*