Nový Zéland 10.2.2014 – Zpátky v Hastings

Tak vám píšu zase z Hastings, z Eco Lodge! Po šesti týdnech jsem zpět a připadám si, jako kdybych se vrátil domu. Všechno je tu při starym, jen je tu prázdno, nikde nikdo. Je tu jen Michal, Kanaďani a asi 6 dalších lidí. Ještě holt nezačala v Hawke’s Bay sezóna.
Do Hastings jsem nakonec jel přímo, bez větších zastávek, kvůli předpovědi počasí, ale i tak mi cesta zabrala celej den. Následujících 7 dní má pršet a ten 3 denní hike, co jsem chtěl podniknout po cestě, nepřipadá v úvahu. Škoda.
Po příjedzu do Hastings jsem hned začal hledat práci. Mohl jsem sice jít už druhej den trhat jabka, ale rád bych zkusil nejdřív něco jinýho, apple picking je jedna z nejtěžších prací a bude na to ještě dost času. Nakonec jsem čtvrtek, pátek, sobotu i neděli strávil doma na backpackeru, společně s ostatníma jsme koukali na filmy, lenošili a taky jsem se po 5 týdnech oholil a nechal se od Jassicy (Kanaďanka) ostříhat. Konečně vypadám zase jako člověk :) Zítra, v pondělí, mám jít do práce na vinici, připínat sítě proti ptákům. To by mělo bejt fajn, jen nám bude asi pršet.

Poslední ohlédnutí z Gisborne - úplně vzadu vlevo a kolem něj Poverty Bay

Poslední ohlédnutí z Gisborne – úplně vzadu vlevo a kolem něj Poverty Bay

Kdesi po cestě do Napier

Kdesi po cestě do Napier

Moje kancelář - hledám práci :) Všimněte si mýho novýho outfitu - móda z místního supermarketu - šortky, tričko a košile za 12$ (asi 180Kč) :)

Moje kancelář – hledám práci :) Všimněte si mýho novýho outfitu – móda z místního supermarketu – šortky, tričko a košile za 12$ (asi 180Kč) :)

Posted in Nový Zéland by Luigy at Únor 12th, 2014.
Tags:

Leave a Reply

*